Seo Services

Харків'яни перемогли на всеукраїнських змаганнях у Львові (Фото)

Харківські спортсмени завоювали призові місця на всеукраїнських змаганнях «Олімпійські надії» зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів, які завершилися 4 травня під Львові.

Про це повідомляють в прес-службі Харківської міськради.

У заході взяли участь спортсмени з семи областей України, а також Польщі, які змагалися в категорії «класичний лук».

Так, серед юніорів в особистій першості 1-е і 2-е місця зайняли вихованці СДЮСШОР «Комунар» Михайло Бойко і Володимир Каменський. У командному заліку 1-е місце виборола команда «Харківська-1» у складі Микити Кравчука, Михайла Бойко і Володимира Каменського.

Також в командній першості серед юніорів серед змішаних команд представники «Харківської-1» Ірина Третьякова і Микита Кравчук посіли 2-е місце. Серед кадетів в цій категорії команда «Харківська-1», яку представили Валерія Онищук та Тарас Тріфанов, завоювала 3-е місце.
Харків'яни перемогли на всеукраїнських змаганнях у Львові (Фото) Харків'яни перемогли на всеукраїнських змаганнях у Львові (Фото) Reviewed by Редактор ленты on 17:00 Rating: 5