Seo Services

Харків'яни завоювали нагороди на чемпіонаті України з плавання

Змагання відбулись з 23 по 26 квітня в басейні «Акварена». Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У змаганнях серед дорослих на рахунку харків’ян були 1 золота, 8 срібних та 4 бронзові нагороди. Чемпіонкою країни на дистанції 400м вільним стилем стала 15-річна Карина Снітко. Крім того, на її рахунку була срібна медаль на дистанції 200м вільним стилем та бронзова - на дистанції 100м вільним стилем.

- Еліна Мясоєдова - 3-е місце 1500м вільним стилем;
- Данило Сторожев - 3-е місце 800м вільним стилем.

У змаганнях серед молоді на рахунку господарів акваторії - харківських плавців були 10 золотих, 3 срібні та 2 бронзова медалі.

- Данило Сторожев - 1-е місце 800м вільним стилем;
- Тетяна Євмінова – 2-е місце 200 м комплексним плаванням.

Цей чемпіонат став одним з етапів підготовки збірної України до чемпіонату світу, який з 21 по 28 липня відбудеться в Кореї, а також до юніорського чемпіонату світу, який з 20 по 25 серпня прийматиме Угорщина.
Харків'яни завоювали нагороди на чемпіонаті України з плавання Харків'яни завоювали нагороди на чемпіонаті України з плавання Reviewed by Редактор ленты on 18:00 Rating: 5