Seo Services

Чемпіонками України з естетичної гімнастики стали юні харків'янки (Фото)

Харківські спортсменки перемогли в Молодіжному чемпіонаті України з естетичної груповий гімнастики і Всеукраїнському турнірі «Грація-2019», які пройшли 23-24 березня в Сумах.

Про це повідомляють в прес-службі Харківської міської ради.

Відзначається, що в змаганнях взяли участь понад 500 гімнасток і 60 команд з Харкова, Запоріжжя, Чернігова, Дніпра, Києва, Львова, Сум та інших міст України.

Харківські спортсменки з команди «Алькор Нікас» зайняли 1-е місце чемпіонату у віковій категорії 8-10 років. Вони ж стали переможницями турніру «Грація».

У віковій категорії 10-12 років 1-е місце чемпіонату також завоювали харків'янки - команда «Алькор Глорія», яка зайняла і 1-е місце турніру.

За програмою сеньйорів переможцем чемпіонату і турніру стала команда з Харкова «Алькор Авангард».

Підкреслюється, що команда «Алькор Нікас» візьме участь у міжнародному турнірі «AGG Denmark Open 2019», який 30-31 березня відбудеться в місті Сорі (Данія).
Чемпіонками України з естетичної гімнастики стали юні харків'янки (Фото) Чемпіонками України з естетичної гімнастики стали юні харків'янки (Фото) Reviewed by Редактор ленты on 08:40 Rating: 5