Seo Services

Харківський боксер успішно виступив на турнірі в Литві (Фото)

Харківський спортсмен Богдан Толмачов завоював бронзову медаль на міжнародному турнірі з боксу серед молоді «XIV International« DanasPozniakas »Youth Boxing Tournament», який проходив з 19 по 24 березня у Вільнюсі.

Про це повідомляють в прес-службі Харківської міської ради.

У ваговій категорії до 75 кг харків'янин успішно дійшов до півфіналу, де поступився росіянину Станіславу Сотцкову.

Всього в змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів з 15 країн світу. В рамках турніру збірна України завоювала 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Відзначається, що міжнародний турнір «International« Danas Pozniakas »Youth Boxing Tournament» проводиться вже 14 років поспіль на честь триразового чемпіона Європи, першого олімпійського чемпіона Литви Данас Познякаса.
Харківський боксер успішно виступив на турнірі в Литві (Фото) Харківський боксер успішно виступив на турнірі в Литві (Фото) Reviewed by Редактор ленты on 17:00 Rating: 5