Seo Services

У Харкові відбувся VІ Міжнародний марафон (Фото)

Вчора, 14 квітня, в Харкові пройшов VІ Міжнародний марафон.

За даними прес-служби Харківської міськради, в забігах взяли участь близько 11 тис. Спортсменів, в т.ч. представники 18 країн - Німеччини, Кенії, Словаччини, Великобританії, Нідерландів, Франції, Польщі, Греції, США, Саудівської Аравії, Туреччини, Марокко та ін. Любителі бігу і професіонали бігли на дистанціях 42 км, 10 км, 4,2 км, 1 , 6 км (сімейний забіг), а також в естафеті 2x21,1 км.

Відзначається, що марафон зібрав ще більше учасників на всіх дистанціях - близько 11 тис. Чоловік, зросла кількість спортсменів на марафонській дистанції - майже 500. Марафонську дистанцію біжать спортсмени з 18 країн.

Спочатку стали відомі переможці та призери на марафонській дистанції (42 км).
Першим фінішував кенійський спортсмен Кіру Роберт Кіпкоіч. 26-річний марафонець пробіг дистанцію за 2 години 26 хвилин і 26 секунд. Спочатку спортсмен розраховував встановити новий рекорд марафону, але на 25-му кілометрі пошкодив ногу, і побити рекорд свого співвітчизника йому не вдалося.

Друге місце на марафоні зайняв Дмитро Пожевілов з Чугуєва з результатом 2:32:33.

Третє місце зайняв Вадим Сапа з Бахмута з результатом 2:36:49.
Серед жінок першою фінішувала Тетяна Вилисова з Дніпра, встановивши рекорд (2:48:39), другий - Вероніка Калашникова з Харкова (2:59:38), третій - Наталія Караван з Харкова, співробітниця КП «Харківський метрополітен» (3:09 : 33).
На дистанції 10 км серед чоловіків переможцем став Сергій Рибак (30:46), друге місце зайняв Михайло Богданов (30:47), третє - Вадим Рогозівській (30:54). Кращою серед жінок стала Юлія Шматенко (35:20), за нею до фінішу прийшли Катерина Карманенко (35:59) і Олена Китиця (36:46).

На дистанції 4,2 км перемогу здобув Олексій Погорілий (12:26), а призерами стали Роман Разумов (12:32) і Олександр Сергієнко (12:37). Серед жінок швидше за всіх були Емілія Осман (14:44), Ірина Камишин (15:15) і Аріна Бат-Шуї (15:41).

У забігу «Сімейна миля» (1,6 км) кращі результати показали Андрій Поляков (4:46), Роман Сулима (4:58), Дмитро Поворотник (5:10), а також Мирослава Бондаренко (6:16), Олена Мащенко (6:43) і Вікторія Андрушок (6:50).
У Харкові відбувся VІ Міжнародний марафон (Фото) У Харкові відбувся VІ Міжнародний марафон (Фото) Reviewed by Редактор ленты on 10:07 Rating: 5