Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Харків'яни завоювали 6 нагород на чемпіонаті України (Фото)

Збірна області зі стрибків у воду завоювала 6 нагород на чемпіонаті України.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Відкриті змагання у вікових групах «А» і «В» відбулися з 20 по 25 травня в Києві. Участь в них взяли 78 спортсменів 2001-2003 і 2004-2005 років народження з 8 областей України, а також гості з Польщі. За підсумками чемпіонату на рахунку харків'ян було 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медалі.

Найбільша кількість нагород завоювала Поліна Синиця. Вона стала чемпіонкою в стрибках з метрового, триметрового трампліну і в синхронних стрибках з вишки разом з Олександрою Левицької з Донецької області.

Крім того, Поліна посіла друге місце в особистих стрибках з вишки і третє - в синхронних стрибках з триметрового трампліну разом з іншою харків'янкою Іриною Кленовій.

Ще одну срібну медаль завоював в синхронних стрибках з триметрового трампліну Данило Мокрецов разом зі спортсменом з Донецької області Іллею Шабановим.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області з результатом 1140 очок посіла третє місце. Друге було за збірною Миколаївській області (1545 очок), а виграли командний залік кияни (2125 очок).

Попереду у харківських спортсменів боротьба за медалі дорослого чемпіонату України зі стрибків у воду, який в червні також відбудеться в Києві.
Харків'яни завоювали 6 нагород на чемпіонаті України (Фото) Харків'яни завоювали 6 нагород на чемпіонаті України (Фото) Reviewed by Редактор ленты on 17:00 Rating: 5
На платформі Blogger.