Seo Services

Харків'янка Ірина Попова перемогла в Сербії (Фото)

Харківська спортсменка здобула золоту медаль в багатоденних перегонах по велоспорту маунтінбайк, які з 2 по 5 травня відбулися в місті Нові-Сад.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У жіночій елітній групі Ірина лідирувала на всіх чотирьох етапах змагань: індивідуальні гонки на час, марафон на 60км, велосипедний шорт-трек і крос-кантрі, а її загальний час становило 5 годині 46 хвилин 26 секунд.

Сербську спортсменку Теодору Савич-Попович, яка посіла друге місце, підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова випередила в підсумковому протоколі на 14 з половиною хвилин.

Третє місце в цій гонці зайняла ще одна вихованка харківського велоспорту Марія Шерстюк, яка зараз виступає за Київ. Її результат був 6:16:14.

У чоловічих перегонах за крок від п'єдесталу зупинився харків'янин Олександр Коняєв. Він зайняв четверте місце, поступившись двом словацькою та угорському велогонщикові
Харків'янка Ірина Попова перемогла в Сербії (Фото) Харків'янка Ірина Попова перемогла в Сербії (Фото) Reviewed by Редактор ленты on 14:00 Rating: 5