У Харкові на «Металісті» відбулися змагання з берпі (Фото)

У Харкові пройшли змагання з бьорпі «Burpee Challenge».

У спортивному заході взяли участь жінки, чоловіки, діти від 12 до 15 років і діти від 8 до 11 років. Учасникам необхідно було виконати 30 вправ бьорпі на швидкість.

Бьорпі - це Кроссфіт-вправа, яке поєднує в собі кілька послідовних рухів: присідання, упор лежачи і стрибок.

Так, за результатами фінальних змагань серед чоловіків перемогу здобув Роман Ярошевич з результатом 0:49:84. Серед жінок 1-е місце зайняла Юлія Алфьорова (0:55:40). У дитячій категорії від 12 до 15 років переможцем став Гліб Орєхов (1:12:54), серед учасників віком від 8 років і до 11 років - Ренат Петренко (0:59:32).

У Харкові на «Металісті» відбулися змагання з берпі (Фото) У Харкові на «Металісті» відбулися змагання з берпі (Фото) Reviewed by Редактор ленты on 16:42 Rating: 5