Seo Services

Харків'яни блискуче виступили в Словаччині (Фото)

На міжнародному турнірі Bratislava Open & Korean Ambassador Сup 2019 спортсмени області вибороли 25 нагород і посіли друге загальнокомандне місце.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

За медалі турніру з тхеквондо ВТФ в різних вікових категоріях боролися понад 500 спортсменів з 11 країн світу. Яскраво представили Україну харківські тхеквондистів з різних спортивних шкіл та клубів, які в складі об'єднаної команди завоювали 12 золотих, 9 срібних і 4 бронзові медалі.

Переможцями турніру стали: Павло Філіпенко, Еріка Бригида, Руслан Бардаков, Наталія Козлова, Владислав Пономаренко, Максим Благий, Олександра Савченко, Вікторія Ечкенко, Тарас Рабчук, Артем Лиманський, Денис Степаненко, Іларіон Філіпенко.

Крім того, Павло Філіпенко та Вікторія Ечкенко були відзначені як найкращі спортсмени турніру в своїх вікових категоріях.

За підсумками змагань харківська команда посіла друге загальне місце, поступившись лише команді з хорватського Загреба.
Харків'яни блискуче виступили в Словаччині (Фото) Харків'яни блискуче виступили в Словаччині (Фото) Reviewed by Редактор ленты on 16:00 Rating: 5