Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

У Харкові пройшов турнір з міні-футболу серед школярів

Нагородження переможців районного турніру з міні-футболу на Кубок голови Адміністрації Київського району Неллі Казанжіевой відбулося 11 червня в Харківській гімназії №172.

Турнір з міні-футболу серед учнів 4-5 класів проводиться в районі третій рік. Мета заходу - підвищення якості фізичного виховання, організація дозвілля дітей. У цьому навчальному році в змаганнях взяли участь 19 шкіл району, сообщаютв міськраді.

За підсумками турніру, переможцем стала команда спеціалізованої школи №17, 2-е місце зайняли учні школи №164, 3-е місце - команда школи № 52.

Всі учасники змагань отримали пам'ятні статуетки, а переможці - дипломи районного управління освіти, кубки, медалі та подарунки.

Також в рамках заходу пройшли показові виступи юних футболістів ДЮСШ №1, команди черлідерів гімназії №172 та танцювального колективу «Ритм» загальноосвітньої школи №5.
У Харкові пройшов турнір з міні-футболу серед школярів У Харкові пройшов турнір з міні-футболу серед школярів Reviewed by Редактор ленты on 16:00 Rating: 5
На платформі Blogger.