Seo Services

Харків'янка завоювала «малу бронзу» на чемпіонаті світу

З 2 по 8 червня на Фіджі тривають змагання з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, на яких харків'янка показала третій результат у ривку.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Україна на цьому чемпіонаті представляють чотири важкоатлета, в тому числі харків'янка Каміла Конотоп, яка виступала у вазі до 55кг.

У ривку вона підкорила 91кг, які принесли їй «малу» бронзову медаль. У поштовху їй підкорилися 105кг - четвертий результат. У підсумку, піднявши в сумі двоєборства 196 кг, Каміла зупинилася за крок від п'єдесталу пошани і зайняла четверте місце.

Росіянка Кристина Новицька, яка стала бронзовим призером, перевершила результат Каміли на 1кг. Чемпіонкою світу в цій ваговій категорії з результатом 205кг в сумі двоєборства стала китаянка Хонгьян Ган.

Поки що результат харків'янки - кращий, який показали на цьому чемпіонаті українські важкоатлети.
Харків'янка завоювала «малу бронзу» на чемпіонаті світу Харків'янка завоювала «малу бронзу» на чемпіонаті світу Reviewed by Редактор ленты on 13:00 Rating: 5