Seo Services

Харків'янка посіла третє місце на велогонці в Сербії (Фото)

2 червня в місті Нові-Сад відбувся Міжнародний рейтинговий турнір I категорії по велоспорту маунтинбайк Petrovaradin Fotress, бронзову медаль на якому завоювала харків'янка.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.
В олімпійському крос-кантрі підопічна Заслуженого тренера України Романа Коробова подолала дистанцію за 1 годину 9 хвилин 41 секунду і випередила в боротьбі за «бронзу» сербку Теодору Савич-Пововіч на 59 секунд.

Виграла гонку з результатом 1:04:53 інша сербська спортсменка Йована Чорногорець. Друге місце зайняла росіянка Ірина Калентьєва Ірина Миколаївна (1:06:23).

Крім медалі, Ірина Попова заробила 30 рейтингових очок.

На цьому ж турнірі в змаганнях серед чоловіків за крок від п'єдесталу пошани зупинився харків'янин Олександр Коняєв, який зайняв четверте місце. У боротьбі за бронзову медаль він поступився Дмитру Титаренко з Вінниці.
Харків'янка посіла третє місце на велогонці в Сербії (Фото) Харків'янка посіла третє місце на велогонці в Сербії (Фото) Reviewed by Редактор ленты on 14:00 Rating: 5