Seo Services

Харків'янки перемогли у Світовій серії

Збірна України з синхронного плавання домінувала в суперфіналі змагань, які з 14 по 16 червня відбулися в угорському Будапешті.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

На фінальному етапі Світової серії збірна України, до складу якої увійшли харків'янки Єлизавета Яхно, Анастасія Савчук, Катерина Резник, Марта Федина, Марина і Владислава Алексєєва, Яна Нарежному, Олександра Коваленко, Аліна Шинкаренко, Валерія Апрелева і Вероніка Гришко, завоювала 7 золотих і 1 срібну медалі.

Вони були кращими у всіх командних змаганнях. З результатом 92.8734 бали українки виграли технічну програму груп, стали переможцями в довільній програмі груп (94.2667 бали) і в змаганнях комбінованих груп (94.2667 бали), а також показали кращий результат в хайлайте (94.4667 бали).

Крім того, Марта Федина отримала золоту медаль в довільній програмі соло з результатом 93.4667 бали, а також посіла друге місце в технічній програмі соло (90.6254 бали), поступившись лише Вони Карбонелл з Іспанії, виступ якої судді оцінили в 90.8142 бали.

Ще дві золоті медалі завоювали березня Федина та Анастасія Савчук в технічній (92.0205 бали) і довільної (93.9000 бали) програмах дуетів.

За підсумками суперфіналу Світової серії українки набрали 395 балів і посіли перше загальнокомандне місце, також заробивши 100000 доларів США призових. Друге місце було за іспанками, а третє посіли спортсменки з Канади.

За підсумками всього сезону найкращий результат - 1425 бали - показала Канада, друге - за збірною України, а третє посіли іспанки.
Харків'янки перемогли у Світовій серії Харків'янки перемогли у Світовій серії Reviewed by Редактор ленты on 14:53 Rating: 5