Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Харківські спортсмени завоювали медалі чемпіонату Європи

З 3 по 9 червня в іспанському Понтеведра проходили змагання з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед юніорів, на яких спортсмени Харківщини вибороли срібну та 3 бронзові нагороди.

 Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Нашу область в складі збірної України представляли шість борців. Четверо з них повернулися з медалями. Всі нагороди були завойовані представниками вільного стилю.

Срібним призером у вазі до 61кг став Олександр Євсеєнко. На шляху до фіналу він виграв у суперників з Молдови, Македонії та Угорщини, але в поєдинку за «золото» поступився борцю з Вірменії.

Бронзовими призерами стали Каміль Керімов (вагова категорія - до 57 кг), Демид Караченко (вагова категорія - до 86кг) і Христина Малявка (жіноча боротьба, вагова категорія - до 68 кг).

На жаль, в боротьбі греко-римським стилем харківським борцям завоювати медалі не вдалося. Давид Шадт в вазі в 87кг поступився у чвертьфіналі майбутньому бронзовому призеру з Білорусі, а Владислав Коваленко у ваговій категорії до 130кг в чвертьфіналі також поступився майбутньому володарю «бронзи» ​​з Угорщини.

В цілому на цьому чемпіонаті українські борці завоювали 1 золоту, 4 срібні та 8 бронзових нагород, а також посіли друге загальнокомандне місце в жіночій боротьбі.


Харківські спортсмени завоювали медалі чемпіонату Європи Харківські спортсмени завоювали медалі чемпіонату Європи Reviewed by Редактор ленты on 15:00 Rating: 5
На платформі Blogger.