Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Лянная Яна: Як досягати кращих результатів в різних сферах свого життя

Лянная Яна
Будь-яка система сильна настільки, наскільки сильний її найслабший елемент. Звучить складно, але на ділі, простіше простого. На метафорі ланцюга це видно в найбільшою мірою. Якими б міцними були ланки, ланцюг в якій є слабка ланка, не витримає важкого вантажу. Така ланцюг витримає тільки вага, який витримає це найслабша ланка. І це властиво будь-якій системі.

Візьмемо, наприклад, організм людини. Навіть якщо всі органи тіла здорові, окрім одного, вплив матиме саме той орган, який має дефект. Якщо у людини в житті є і гроші, і слава, і здоров'я, то фрустрована вона буде саме через відсутність любові. У цей момент саме любовна сфера матиме найбільший вплив на щастя людини, і будь-які зміни саме в ній, будуть давати найбільший ефект у підвищенні рівня його щастя. Але як ви розумієте, це все дуже ситуативне. Будучи хворим, така людина вже буде сумувати з приводу здоров'я.

Інший приклад. Команда людей в грі сильна настільки, наскільки сильний її найслабший учасник. (Тому команди так не люблять брати слабаків, вони підсвідомо знають про це) Будь в команді хоч Майкл Джордан, якщо м'яч потрапить до кульгає низенького очкарику з цієї команди, то шанси виграти гру в реальності вкрай маленькі.

Цей закон застосуємо і в бізнесі, де найбільший вплив на успіх починає мати саме той департамент, який приносить найменше прибутку. І неважливо, якщо інші відділи працюють як годинник. Якщо один з них дає величезні збої, саме виправлення цього місця дасть найбільший результат для всієї системи.

Аналогічно і в стосунках, нехай в парі багато обнімашек і целовашек, але якісь інші потреби не задовольняються, то незважаючи на всю солодку нудотність відносин, на їх якість найбільше впливати буде саме ось та єдина невирішена проблемка, яка причаїлася в кутку.
Саме тому, в кожній системі важливо звертати увагу на той ресурс, аспект, сторону, яка знаходиться в недоліку і поповнювати саме його, оскільки це і дасть найбільший ефект. Таким чином, Ви зможете досягати найкращих результатів, а витрачені зусилля будуть давати подвійний результат.

Інша хороша метафора даного принципу зображена на картинці нижче. Вода (тобто будь-який ресурс, наприклад наші сили, які могли привести нас до результату) буде витікати саме через найменшу дощечку в діжці.

Наприклад, вивчаючи іноземну мову, багато хто скаржиться, що знаючи граматику і лексику, розуміючи мову на слух, у них не виходить говорити. І що ж вони роблять? Продовжують вивчати мову слухаючи відео і музику, як раз ігноруючи те слабка ланка їх ланцюга, яке і дасть найбільший результат в їх навчанні. Усі їхні зусилля не дають того підйому результату, який могли б, якщо вони направили б їх на найслабше місце, тобто вони просто випливають через ту саму коротку дощечку в бочці.

Я бажаю кожному знайти ту саму дощечку в своїй бочці і заповнювати саме той пробіл, який в підсумку дасть найбільший результат в наповненні вашої бочки. Дякую за увагу! Найкращих Вам результатів!

Практикуючий психолог, Лянная Яна Instagram  Facebook


Редакція не впливає на зміст блогів та не несе відповідальності за ті думки, які автори висловлюють на сторінках Kharkiv.misto.in.ua
Лянная Яна: Як досягати кращих результатів в різних сферах свого життя Лянная Яна: Як досягати кращих результатів в різних сферах свого життя Reviewed by Редактор on 12:30 Rating: 5
На платформі Blogger.