Seo Services

Важкоатлети області встановили рекорди України

З 15 по 19 липня в Городку Хмельницької області пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, де спортсмени Харківщини вибороли 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У змаганнях серед жінок харків'янка Ірина Деха впевнено перемогла у ваговій категорії до 76кг і встановила три рекорди України серед жінок: 103кг - в ривку, 123кг - в поштовху і 226кг - в сумі двоєборства.

Також чемпіонкою України у вазі до 55кг стала Каміла Конотоп. У сумі двоборства вона підняла вагу 184кг: 86кг - в ривку і 98кг - у поштовху.

Срібну медаль у змаганнях серед жінок виборола Світлана Самуляк (вагова категорія - до 49 кг), яка в сумі двоєборства підняла 144кг (68кг + 76кг). Також Світлана встановила рекорди України в ривку серед спортсменок до 17 років і до 20 років.

Бронзовими призерами стали: Марія Гангур (вагова категорія - до 59кг) - 170кг і Анастасія Власенко (вагова категорія - понад 87кг) - 196кг.

У змаганнях серед чоловіків Ігор Конотоп отримав срібну медаль у ваговій категорії до 81кг. У сумі двоборства він підняв 311кг: 140кг - в ривку і 171кг - в поштовху.

Бронзові нагороди вибороли: Олександр Лавриненко (вагова категорія - до 67кг) - 252кг, Антон Марущак (вагова категорія - до 73кг) - 280кг.

Цей чемпіонат став одним з етапів підготовки і формування національної збірної України до чемпіонату світу, який з 18 по 27 вересня цього року відбудеться в Таїланді.
Важкоатлети області встановили рекорди України Важкоатлети області встановили рекорди України Reviewed by Редактор ленты on 15:00 Rating: 5