Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Харків'янам покажуть "Поезію кисті"

Художній музей запрошує на виставку "Поезія кисті".

Про це повідомляють в ХОДА.

Відкриття експозиції китайського живопису відбудеться 8 липня в 13:00 за адресою: вул. Дружин Мироносиць, 11.

Виставка представить глядачам творчість китайських художників-викладачів Інституту образотворчого мистецтва Хуанганского педагогічного університету. Університет розташований в Уханський економічному окрузі в місті Хуанган. Університет - один з найстаріших вузів Китаю, як навчальний заклад він існує вже понад 100 років. Зараз в університеті навчаються близько 20 тисяч студентів. Серед численних спеціалізацій університету важливе місце займає напрямок образотворчого мистецтва і дизайну.

Викладачі та випускники факультету образотворчого мистецтва Хуанганского університету вносять вагомий вклад в розвиток мистецтва і культури Китаю, дбайливо зберігаючи традиції національного живопису. Молоді художники прагнуть гармонійно наповнити класичні традиції живим змістом сучасного бачення і мислення.

На виставці представлена ​​класична китайська живопис і сучасна інтерпретація старої традиції - пейзаж «Шань-Шуи» - «гори і води» і живопис «Хуа-няо» - «квіти і птахи». Тип китайського пейзажу довгих свитках передає загальне відчуття величі і гармонії світу. Кожна картина цього жанру має прихований ідейно-емоційний зміст.

Китайський живопис завжди містить в собі позитивний заряд, добрі побажання щастя, довголіття, добробуту, тому художники вважають, що картини повинні приносити радість, успіх і удачу.
Харків'янам покажуть "Поезію кисті" Харків'янам покажуть "Поезію кисті" Reviewed by Редактор ленты on 15:00 Rating: 5
На платформі Blogger.