Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua

Харківщина приймає чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту (Фото)

Харківська область приймає чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту.

Про це повідомляють в прес-службі ХОДА.

 З 2 по 5 липня в Харкові на базі спортивного комплексу ГУ ГСЧС України в Харківській області будуть проходити чемпіонати України (ГСЧС) з пожежно-прикладного спорту серед дорослих та юнаків, що зібрали на одному стадіоні 360 учасників з усіх регіонів країни.


За результатами першого дня змагань визначили переможців серед жінок в підйомі по штурмовій драбині у вікно 2-го поверху. 3-е місце зайняла представниця Запорізької області Валерія Гальченко, «срібло» завоювала наша землячка Жанна Ярушевська, а «золото» - Юлія Гаврилюк з Волині. Серед чоловіків в підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху призові місця розподілилися наступним чином: 3-е місце - представник збірної команди Одеської області Юрій Плотніков, другий - Арсен Іпіев з Черкаського університету пожежної безпеки. Чемпіоном України 2019 року в цій дисципліні став представник Одеської області Євген Більченко.
Харківщина приймає чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту (Фото) Харківщина приймає чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту (Фото) Reviewed by Редактор ленты on 13:00 Rating: 5
На платформі Blogger.