На вулицях Харкова - спецтехніка

323 одиниці спеціалізованої техніки Харківського водоканалу працює сьогодні, 23 липня, на вулицях міста.

Про це повідомляють в прес-службі підприємства.

"Вся техніка знаходиться в справному стані, обладнання повністю підготовлено для проведення ремонтних і профілактичних робіт, ліквідації аварій на об'єктах водопостачання та водовідведення міста", - йдеться в повідомленні.

На вулицях Харкова - спецтехніка  На вулицях Харкова - спецтехніка Reviewed by Редактор ленты on 12:00 Rating: 5

За вчора в Харкові народилося більше хлопчиків, ніж дівчаток

40 дітей народилося в Харкові у понеділок, 22 липня.

Як повідомили в Харківському міському центрі здоров'я, серед новонароджених - 26 хлопчиків та 14 дівчаток.

За вчора в Харкові народилося більше хлопчиків, ніж дівчаток За вчора в Харкові народилося більше хлопчиків, ніж дівчаток Reviewed by Редактор ленты on 11:00 Rating: 5

Харківські лучники повернулися з медалями з Чернігова

Вихованці СДЮСШОР «Комунар» завоювали медалі на Всеукраїнському кадетському турнірі «Кубок Сіверщини» зі стрільби з лука, який завершився 21 липня в Чернігові.

У змаганнях взяли участь спортсмени з шести областей України, які змагалися в категорії «класичний лук», повідомляють в міськраді Харкова.

Так, в особистому заліку золоту медаль завоював Тарас Тріфанов, а бронзову - Андрій Сергієнко. Серед дівчат у цій категорії срібним призером стала Тетяна Ігнатенко. Серед молодших дівчат Софія Постельняк отримала 2-е місце, а Ірина Ярмак - 3-е.

У командному заліку серед старших кадетів переможцем стала команда «Харків» (Тарас Тріфанов, Андрій Сергієнко, Денис Царегородцев). Серед дівчат подвійна команда Харків-Чернігів в складі Тетяни Ігнатенко і Марії Темченко зайняла 3-е місце. У категорії молодших кадетів «срібло» завоював Микита Бучко, який представляв подвійну команду Харків-Одеса. Також 2-е місце серед молодших дівчат завоювали Ірина Ярмак, Христина Косяченко і Софія Постельняк з команди Харків.

У командному заліку в категорії змішаних команд 2-е місце вибороли харківські спортсмени Тетяна Ігнатенко і Тарас Тріфанов. Серед молодших кадетів в цій категорії також срібна медаль дісталася харків'янам - Микиті Бучко і Софії Постельняк.
Харківські лучники повернулися з медалями з Чернігова Харківські лучники повернулися з медалями з Чернігова Reviewed by Редактор ленты on 10:00 Rating: 5

Сьогодні в Харкові дощ з грозою і вітер

Про те, якою буде погода в Харкові і області сьогодні, 23 липня, повідомили синоптики.

Як розповіли в Харківському регіональному центрі з гідрометеорології, у вівторок в місті - хмарно, з проясненнями, вночі - невеликий дощ, вдень - дощ з грозою, місцями град, шквали вітру - до 15-20 м / с, температура повітря вночі - 16-18 градусів тепла, вдень - 26-28.

Сьогодні в Харкові дощ з грозою і вітер Сьогодні в Харкові дощ з грозою і вітер Reviewed by Редактор ленты on 09:00 Rating: 5

У центрі Харкова провалився асфальт: з ями йде пар

У центральній частині Харкова місцеві жителі помітили провал в асфальті.

Про це пише SQ.

За інформацією свідків, провал знаходиться по вулиці Лермонтовській. Як видно на фото, зробленому очевидцями, з провалу йде пар. Поки ніякої офіційної інформації з цього приводу немає, всі деталі з'ясовуються.

У центрі Харкова провалився асфальт: з ями йде пар У центрі Харкова провалився асфальт: з ями йде пар Reviewed by Редактор ленты on 18:00 Rating: 5

Харків'яни запропонували продовжити один з тролейбусних маршрутів

Харків'яни просять міську владу продовжити тролейбусний маршрут №36.

Така петиція розміщена на сайті Харківської міської ради.

«Маршрут короткий, перевозить лічених пасажирів за рейс. Район сильно засмутився, пропоную продовжити маршрут до пл. Захисників України, від розворотного кола вул. 12 квітня до розворотного кола тролейбуса №13 », - йдеться в тексті петиції.

Нагадаємо, щоб петицію взяли на розгляд, вона повинна зібрати 5000 підписів протягом 90 днів.

Харків'яни запропонували продовжити один з тролейбусних маршрутів Харків'яни запропонували продовжити один з тролейбусних маршрутів Reviewed by Редактор ленты on 17:00 Rating: 5

Харківщина приймає чемпіонат Європи з регбі-7 серед жінок

Європейська федерація регбі вперше надала Україні право приймати чемпіонат Європи з регбі-7 (жінки) Grand Prix Series.

Про це повідомляють в ХОДА.

«За право проведення Гран-прі в Україні змагалися Київ, Львів, Одеса та Харків. Переміг саме наш регіон, і саме тут зустрічаються найсильніші команди Європи. І ми пишаємося цим! У нашого спортивного співтовариства активна позиція. У нас є спортивна база, яка відповідає сучасним вимогам для проведення змагань такого рівня », - зазначив відвідав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Участь у змаганні беруть 12 європейських команд, серед яких Україна, Франція, Уельс, Англія, Шотландія, Ірландія, Італія, Бельгія, Польща, Іспанія і Нідерланди. Змагання проходять 20 і 21 липня 2019 на спортивному комплексі «Динамо» (вул. Динамівська, 3). У перший день боротьба відбувається в групах, на другий заплановані фінальні змагання.
Харківщина приймає чемпіонат Європи з регбі-7 серед жінок Харківщина приймає чемпіонат Європи з регбі-7 серед жінок Reviewed by Редактор ленты on 16:00 Rating: 5